Apie mus

Esame smulkaus verslo įmonė. Dirbame daugiau kaip 10 metų. Nors ir prekiaujame, labiau vadovaujamės amatininko nei verslininko ideologija.

Kiekvienas klientas yra mums pats svarbiausias ir sulauks pačio geriausio aptarnavimo. Pas mus nėra nei nemotyvuotų, nei motyvuotų bet kokiais būdais parduoti vadybininkų. Pas mus iš viso nėra vadybininkų. Visus darbus atliekame patys.

Su savo klientais stengiamės palaikyti šiltus žmogiškus santykius.

10+

100+

100%

Dirbame daugiau kaip 10 metų
Įvykdyta daugiau kaip 100 projektų
Kokybės garantija

Mūsų misija

Mūsų misija yra padėti klientui išsirinkti geriausią variantą perkant magnetines rašymo lentas. Mes suprantame, kad renkantis rašymo lentas svarbu atsižvelgti į kliento poreikius ir norus. Su dideliu dėmesiu detalėms ir kokybei, mes siekiame užtikrinti, kad kiekvienas mūsų klientas ras tinkamiausią sprendimą savo unikaliems poreikiams.

Mūsų vizija

Mūsų vizija yra suteikti ne tik produktus, bet ir neprilygstamą rašymo patirtį kiekvienam klientui. Mes norime būti ne tik tie, kurie siūlo magnetines rašymo lentes, bet ir kurie įkvepia kūrybiškumą, organizuotumą ir efektyvumą. Tai nėra tiesiog apie rašymo priemonę – tai apie tai, kaip jūs galite išreikšti save, struktūrizuoti savo mintis ir įgyvendinti savo idėjas.